ADI SOYADI

GÖREVE BAŞLAMA

GÖREVDEN AYRILMA

Tevfik Nevzat Bey

1919

1920

Hilmi Fahri Bey

1922

 

Sadullah KOLOĞLU

1931

 

Remzi ÖZKAN

13.03.1934

22.08.1940

H.Şerif SEÇKİN

19.09.1940

08.08.1944

Halit GÖKKAYNAK

08.09.1944

17.08.1946

Fevzi TAŞKAŞ

03.10.1946

02.09.1949

Ekrem KOLLAR

07.10.1949

25.02.1950

Feridun SİPAHİOĞLU

13.03.1950

05.07.1950

Ziya KASNAKOĞLU

31.07.1950

11.05.1951

Kazım GÜREL

31.05.1951

03.11.1952

Arif DAYANÇ

30.05.19..

02.10.1953

Kaşif ÜNAL

26.10.1953

15.03.1955

Osman HEPDOĞAN

20.05.1955

12.05.1958

Halit TOKULLUGİL

11.07.1958

28.07.1960

Dündar KARASAR

29.07.1960

13.11.1962

Mehmet İZGİ

13.12.1962

06.09.1964

Süreyya ŞEHİTOĞLU

09.09.1964

20.02.1966

Adnan KIZILDAĞLI

21.02.1966

19.10.1970

E.Fahri ÇABAR

02.11.1970

04.08.1972

Halis TEKİN

17.08.1972

23.01.1975

T.Fikret SAYGILI

30.12.1975

21.07.1978

Cemal ERYAVUZ

27.11.1978

18.09.1979

Nizamettin GÜVEN

18.09.1979

06.03.1980

Naim TAŞDELEN

25.06.1980

02.10.1984

Arslan ÖZBEY

01.11.1984

30.09.1985

Osman UNCU

02.10.1985

31.08.1990

M.Zeki ÖZKAN

10.09.1990

09.09.1991

Mehmet DEMİR

18.09.1991

20.09.1993

Fuat ARSLAN

11.10.1993

06.09.1995

Süleyman TOMAS

20.09.1995

04.09.1997

Hasan DURUER

22.09.1997

09.10.2000

Ahmet KURT

24.10.2000

05.06.2002

Mevlüt KURBAN

17.10.2002

25.09.2004

Mehmet KURT

27.09.2004

20.01.2006

Halis ARSLAN

24.01.2006

21.05.2006

Dursun BALABAN

22.05.2006

17.08.2012

Ahmet YURTSEVEN

30.08.2012

22.09.2015

Yusuf Gökhan YOLCU

09.08.2015